lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.

MUDr. Zuzana Barlová Otorinolaryngológ

  • odporuč lekára na sociálnej sieti:
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
MUDr.. Zuzana Barlová

Námestie sv. Martina 9
082 71 Lipany
Mobil: 0910/226063-ordinácia
E-mail: kontakt na lekára

Ambulancia ORL. Diagnostika, liečba a prevencia v oblasti ORL ochorení pre deti a dospelých ( prakticky celej škály ORL ochorení )s použitím najmodernejších metód. Naša odbornosť a skúsenosť, technická vybavenosť a umiestnenie ambulancie v príjemnom prostredí nám umožňuje poskytovať starostlivosť na úrovni porovnateľnej so špičkovými pracoviskami. Liečebno-preventívnu starostlivosť poskytuje vysokokvalifikovaný zdravotnícky personál, ktorý je na vysokej profesionálnej úrovni, má dlhoročné skúsenosti a je pripravený poskytovať služby na nadštandardnej úrovni. Najmodernejšie prístrojové vybavenie v kombinácii so skúsenosťou a najnovšími medicínskymi poznatkami sú nevyhnutným predpokladom pre poskytovanie kvalitnej zdravotnej starostlivosti. Súčasťou vybavenia ambulancie je audiologické pracovisko vybavené tichou komorou s audiometrom a tympanometrom. Štandardnou súčasťou vybavenia ambulancie je diagnostický mikroskop, sinoskop, elektrokauter, odsávačka, čo umožňuje komplexnú diagnostiku ochorení hlavy a krku. Prísne individuálny prístup ku pacientovi a k jeho požiadavkám, využívajúc najmodernejších spôsobov liečby. Spolupracujem s najlepšími odborníkmi v odbore ORL. Ambulancia je vybavená germicídnym žiaričom na dezinfekciu pracovného priestoru. Venujem sa aj poradenskej činnosti v oblasti ORL. Spolupracujem s ostatnými odbornými ambulanciami.

Poradenská služba.

Atestácie a licencie : aj pediatrická ORL atestácia

Zmluvné poisťovne: som zmluvným lekárom všetkých zdravotných poisťovní

Lokalizácia ambulancie: Nám. sv. Martina 9, Lipany, budova polikliniky pod lekárňou

Dopravné spojenie do ambulancie : v blízkosti polikliniky je autobusová a železničná stanica

Ďalšie výhody :

- príjemné prostredie, v budove, kde sídli ambulancia je lekáreň, možnosť parkovania pri budove, objednávací systém bez čakania ( na presný čas, osobne, telefonicky, mobilom), ambulancia sídli v budove polikliniky v Lipanoch, kde sa zároveň nachádza RTG pracovisko, ambulancie ďalších odborných lekárov. Spolupracujem s ostatnými odbornými ambulanciami ( sprostredkovanie odborného vyšetrenia špecialistami,...) Prednostne vyšetrím akútne stavy. Poskytujem nadštandardnú starostlivosť ( osobitný zreteľ kladiem na individuálny prístup k pacientovi). Príjem nových pacientov. Komunikujem v angličtine a ruštine.

Zdravotná sestra : Bc. Mária Čabalová

Operačný deň : vo štvrtok, každý druhý týždeň na oddelení jednodňovej chirurgie - ORL s.r.o., Nemocničná 7, Humenné (chirurgický pavilón 2. poschodie.

Ordinačné hodiny

Deň v týždniČas
Pondelok 08 00 - 13 30
Utorok 08 00 - 13 30
Streda 08 00 - 13 30
Štvrtok 08 00 - 13 30
Piatok 08 00 - 13 30
Sobota
Nedeľa

Lekárne v blízkosti lekára MUDr. Zuzana Barlová

Kontaktný formulár

* Meno a priezvisko:
* Telefón:
* E-mail:
* Správa pre lekára:
Polia označené * sú povinné. Správa bude doručená do profilovej karty lekára.

Ochrana osobných údajov.

Účelom spracovania osobných údajov spoločnosťou EURONET SK s.r.o. je vytvorenie profilu pre potrebu používania služieb na portáloch Klub.lekari.sk, Lekari.sk a Lekarne.sk. Viac o ochrane osobných údajov sa dozviete TU.

Potvrdzujem, že mám minimálne 18 rokov.

Súhlasím s tým, aby spoločnosť EURONET SK s.r.o., spracúvala moje osobné údaje za účelom registrácie na portáloch uvedenej spoločnosti, hlavne na Klub.Lekari.sk, Lekari.sk a Lekarne.sk, ktorá umožňuje využívať služby týchto portálov. Ochranu osobných údajov a Etický kódex som si prečítal(a) a súhlasím s ním.

Súhlasím s používaním mojej e-mailovej adresy spoločnosťou EURONET SK s.r.o., na zasielanie komerčných e-mailov.

Súhlas udeľujem na obdobie trvania zmluvného vzťahu a som si vedomý/á, že ich môžem kedykoľvek odvolať.

MUDr. Zuzana Barlová na mape

Štatistika návštevnosti profilu lekára MUDr. Zuzana Barlová :
[2019-10 : 398x]
[2019-09 : 630x]
[2019-08 : 699x]

Prečo sa hýbať v zdraví i v chorobe?

Ľudia v súčasnej dobe čoraz viac vnímajú dôležitosť pohybu pre svoje fyzické i psychické zdravie. Pohybové aktivity by nás mali sprevádzať všetkými fázami života. Liga proti rakovine v rámci Týždňa Ligy proti rakovine v spolupráci s odborníkmi pripravila užitočné informácie o význame pravidelnej, primeranej dávke pohybu v prevencii proti rakovine ako aj pre onkologických pacientov.