lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.

Denné správy, Lekárske články a zaujímavosti - Lekari.sk / strana 3 Pravidelne aktualizované lekárske spravodajstvo zo Slovenska a zahraničia.

Lekarne.sk

ČR po vyhostení diplomatov podporila Británia i USA; Zeman sa vyjadrí o týždeň

authorTASR dateNedeľa, 18.04.2021 categoryDenné správy

Praha 18. apríla (TASR) - Český prezident Miloš Zeman sa k vyhosteniu ruských diplomatov a novým poznatkom k výbuchu muničných skladov v obci Vrbětice vyjadrí na budúcu nedeľu. Uviedol to v nedeľu pre český Deník N Zemanov hovorca Jiří Ovčáček. Vyhostenie 18 pracovníkov ruskej ambasády v Prahe, ktorí boli identifikovaní ako dôstojníci tajných služieb, oznámili v sobotu večer na mimoriadnej ...

Lekarne.sk

Zdravie: Na Slovensku pribudlo 638 prípadov nákazy, počet obetí sa zvýšil o 63

authorTASR dateNedeľa, 18.04.2021 categoryDenné správy

Bratislava 18. apríla (TASR) - Prostredníctvom 17.057 vykonaných RT-PCR testov odhalili v sobotu (17. 4.) na Slovensku 638 nových prípadov ochorenia COVID-19. Počet obetí v dôsledku nového koronavírusu sa zvýšil o 63. Informuje o tom Národné centrum zdravotníckych informácií na webovej stránke covid-19.nczisk. sk. V sobotu pribudlo tiež 1909 pozitívne testovaných antigénnymi testami.

Lekarne.sk

Maďarsko: Pribudlo 3706 nakazených koronavírusom a 205 úmrtí

authorTASR dateNedeľa, 18.04.2021 categoryDenné správy

Budapešť 18. apríla (TASR) - V Maďarsku pribudlo 3706 nakazených novým typom koronavírusu a v súvislosti s ochorením COVID-19 zomrelo ďalších 205 pacientov, informoval v nedeľu operačný štáb na webovej stránke koronavirus. gov. hu.

Lekarne.sk

Pacientom s Crohnovou chorobou a ulceróznou kolitídou pomáha nová aplikácia

authorTASR dateNedeľa, 18.04.2021 categoryDenné správy

Bratislava 18. apríla (TASR) - Pacientom s Crohnovou chorobou a ulceróznou kolitídou pomáha nová mobilná aplikácia s názvom „IBDPod kontrolou". Aplikácia pacientom pripomína termíny návštev u lekára, termíny vyšetrení a kontrol, ale aj dátum a čas, keď majú pacienti užiť svoju liečbu. Informovalo o tom pacientske združenie Slovak Crohn Club.

Lekarne.sk

BRIEF: Na Slovensku pribudlo 638 prípadov nákazy, počet obetí sa zvýšil o 63

authorTASR dateNedeľa, 18.04.2021 categoryDenné správy

Bratislava 18. apríla (TASR) - Prostredníctvom 17.057 vykonaných RT-PCR testov odhalili v sobotu (17. 4.) na Slovensku 638 nových prípadov ochorenia COVID-19. Počet obetí v dôsledku nového koronavírusu sa zvýšil o 63. Informuje o tom Národné centrum zdravotníckych informácií na webovej stránke covid-19.nczisk. sk. UPOZORNENIE: Správu aktualizujeme.

Co vše mohou znamenat bolesti nohou

Každého občas bolí nohy, zejména večer po celém dni na nohou. A to nejčastěji z důvodu přetěžování či nošení nevhodné obuvi. Často tomu ani nevěnujete přílišnou pozornost.