lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.

Wellness Hotel Chopok **** Demänovská Dolina 20, Liptovský Mikuláš 031 01

Popis

Dôkazom toho, že Wellness Hotel Chopok **** poskytuje kvalitné wellness služby svedčí i hodnotenie TREND TOP hotely a reštaurácie pre rok 2014, v ktorom Wellness Hotel Chopok **** získal 1. miesto v kategórii „Trend Top 4* hotely na Slovensku“.

Wellness hotel Vám poskytne priestor na dokonalý odpočinok a načerpanie nových síl v priestoroch wellness centra s ochladzovacou vonkajšou ľadovou jaskyňou a vonkajšou vírivkou.

Pokiaľ radi športujete v priestoroch Wellness Hotela Chopok **** je Vám k dispozícii i profesionálne vybavené fitness centrum a plavecký bazén.

V našej ponuke služieb pre dokonalú relaxáciu samozrejme nechýba ani široká ponuka masáži.

Wellness pobyt si môžete spestriť i hraním bowlingu alebo biliardu v relax bare.

Obľúbenými aktivitami rodín s deťmi sú airhockey, stolný futbal alebo hranie spoločenských hier, ktoré si môžete požičať na recepcii wellness hotela (bezplatne).


Vyhľadávaný hotel v Jasnej, zorganizujte kongres v Nízkych Tatrách.

Wellness Hotel Chopok **** je vďaka kvlalitným službám a vynikajúcej polohe v obci Demänovská dolina vyhľadávaný slovenskými a zahraničnými firmami, ktoré tu s obľubou organizujú eventy pre obchodných partnerov, školenia pre svojich zamestnancov, odborné kongresy a konferencie.

Nízke Tatry, okolie vrchu Chopok a atrakcie regiónu Liptov sú hlavným dôvodom, prečo firmy organizujú eventy a odborný kongres práve v tejto lokalite, a k tomu si doprajú komfort našich hotelových služieb.

Okrem atraktívneho prostredia so širokou ponukou aktivít si hostia počas školenia alebo kongresu vo Wellness Hoteli Chopok **** radi doprajú oddych v profesionálnom fitness centre, 2 wellness centrách alebo si zaplávajú v 2 plaveckých bazénoch.

Pri organizovaní konferencie, školenia, kongresu a iných podujatí organizátori oceňujú najmä kompletné technické vybavenie školiacich priestorov Kongresového centra PLESNIVEC a Kongresového centra PRASLIČKA

Kongres a eventy sú u nás organizované najmä v jarných a jesenných mesiacoch. V týchto mesiacoch máme v ponuke i výhodný KONGRESOVÝ BALÍK.

Adresa a kontakt kúpeľov

Demänovská Dolina 20, Liptovský Mikuláš 031 01
Telefón: 00421 / 911 / 611 386
Telefón: 00421 / 917 / 394 510
Web: www.hotelchopok.sk
E-mail: recepcia@hotelchopok.sk

Európsky týždeň proti rakovine

Liga proti rakovine je tu pre onkologických pacientov, ich rodiny, aj pre zdravú populáciu už 30 rokov. Ako aktívny dlhoročný člen ECL (European Cancer Leagues) so zastúpením priamo v Boarde ECL sa zúčastňuje stretnutí, iniciatívne sa zapája do komunikácie, preto má možnosť prinášať najnovšie správy súvisiace s onkologickou oblasťou nadnárodne.