lekari.sk je mediálne zdravotníctvo a informácie si tu nájde lekár, lekáreň, psychológ, farmaceut, očná optika, medik, zdravotná sestra, nemocnica ... ale i pacient.

Wellness Hotel Chopok **** Demänovská Dolina 20, Liptovský Mikuláš 031 01

Popis

Dôkazom toho, že Wellness Hotel Chopok **** poskytuje kvalitné wellness služby svedčí i hodnotenie TREND TOP hotely a reštaurácie pre rok 2014, v ktorom Wellness Hotel Chopok **** získal 1. miesto v kategórii „Trend Top 4* hotely na Slovensku“.

Wellness hotel Vám poskytne priestor na dokonalý odpočinok a načerpanie nových síl v priestoroch wellness centra s ochladzovacou vonkajšou ľadovou jaskyňou a vonkajšou vírivkou.

Pokiaľ radi športujete v priestoroch Wellness Hotela Chopok **** je Vám k dispozícii i profesionálne vybavené fitness centrum a plavecký bazén.

V našej ponuke služieb pre dokonalú relaxáciu samozrejme nechýba ani široká ponuka masáži.

Wellness pobyt si môžete spestriť i hraním bowlingu alebo biliardu v relax bare.

Obľúbenými aktivitami rodín s deťmi sú airhockey, stolný futbal alebo hranie spoločenských hier, ktoré si môžete požičať na recepcii wellness hotela (bezplatne).


Vyhľadávaný hotel v Jasnej, zorganizujte kongres v Nízkych Tatrách.

Wellness Hotel Chopok **** je vďaka kvlalitným službám a vynikajúcej polohe v obci Demänovská dolina vyhľadávaný slovenskými a zahraničnými firmami, ktoré tu s obľubou organizujú eventy pre obchodných partnerov, školenia pre svojich zamestnancov, odborné kongresy a konferencie.

Nízke Tatry, okolie vrchu Chopok a atrakcie regiónu Liptov sú hlavným dôvodom, prečo firmy organizujú eventy a odborný kongres práve v tejto lokalite, a k tomu si doprajú komfort našich hotelových služieb.

Okrem atraktívneho prostredia so širokou ponukou aktivít si hostia počas školenia alebo kongresu vo Wellness Hoteli Chopok **** radi doprajú oddych v profesionálnom fitness centre, 2 wellness centrách alebo si zaplávajú v 2 plaveckých bazénoch.

Pri organizovaní konferencie, školenia, kongresu a iných podujatí organizátori oceňujú najmä kompletné technické vybavenie školiacich priestorov Kongresového centra PLESNIVEC a Kongresového centra PRASLIČKA

Kongres a eventy sú u nás organizované najmä v jarných a jesenných mesiacoch. V týchto mesiacoch máme v ponuke i výhodný KONGRESOVÝ BALÍK.

Adresa a kontakt kúpeľov

Demänovská Dolina 20, Liptovský Mikuláš 031 01
Telefón: 00421 / 911 / 611 386
Telefón: 00421 / 917 / 394 510
Web: www.hotelchopok.sk
E-mail: recepcia@hotelchopok.sk

Aj vy na ňu máte nárok...

Mnohí ľudia si neuvedomujú hodnotu zdravia, podceňujú prevenciu a starostlivosť o túto oblasť života.  Na druhej strane mnohí sú zodpovední, nie sú ľahostajní voči svojmu zdraviu, ale častokrát sa nevedia zorientovať a dopátrať, na koho a kam sa obrátiť, na čo všetko majú v oblasti prevencie nárok. Aby sa predchádzalo mätúcemu vyhľadávaniu na internete, Liga proti rakovine pripravila užitočné informácie k téme prevencie a v rámci 23. ročníka Dňa narcisov ich 11. apríla (štvrtok) máte možnosť v uliciach okrem pripnutia narcisu na znak spolupatričnosti s onkologickými pacientmi dostať od dobrovoľníkov aj leták s informáciami, na čo všetko máte v rámci prevencie nárok.